Pro skupiny

Vážení klienti,

vzhledem k současným cenovým výkyvům ze strany našich dodavatelů jsme byli nuceni dočasně omezit standardní služby restaurace Diana pro skupiny, neboť není možné garantovat cenu našich služeb v časovém předstihu, který plánování skupinových rezervací vyžaduje.

Z výše uvedeného důvodu si vašim klientům dovolujeme až do odvolání nabídnout výběr občerstvení z jídelního lístku restaurace (který však může být v průběhu roku aktualizován dle vývoje cenové hladiny vstupů) s následujícími benefity pro skupiny od 20 osob:

  1. sleva 15% a průvodce zdarma, pokud bude menu objednáno min. 3 dny dopředu a skladba menu bude pro všechny hosty skupiny jednotná
  2. sleva 10% a průvodce zdarma, pokud bude menu objednáno min. 3 dny dopředu a skladba menu bude individuální (tj. ve vícero variantách)
  3. Průvodce zdarma, pokud si hosté budou skladbu menu vybírat na místě, popř. nelze výběr menu dodat s třídenním předstihem. 

Rezervacím od 20 osob též nabízíme:

  1. zajištění dopravy lanovou dráhou a vstupu do motýlího domu
  2. nápoj do 55,- Kč za zvýhodněnou cenu 40,- Kč, pokud je objednán fixně k menu pro každého člena skupiny
  3. možnost platby za všechny objednané služby na fakturu

Parkování pro autobusy a doprava skupiny na Dianu:

Kde zaparkovat Váš autobus:

Doporučujeme záchytné parkoviště KOME. V ceně parkovného je zahrnuta doprava Vašich hostů autobusem MHD ke Grandhotelu Pupp, tedy blízko ke spodní stanici lanové dráhy. 

Příjezd skupiny k Dianě:

Doporučujeme využít dopravu lanovou dráhou.

Mapa s umístěním spodní stanice

Napište nám

Virtuální prohlídka

otevřít na Google mapách