Pěší turistika - Diana karlovy Vary

Výletní areál Diana, obklopen lázeňskými lesy, přímo vybízí k zdravotním nebo romantickým procházkám. Právě u Diany začínají značené stezky pro pěší, které Vás zavedou k altánkům s výhledem na Karlovy Vary, k Jelenímu skoku a dalším monumentům či památníčkům, které souvisí s historií Karlových Varů.

Mnoho našich návštěvníků využívá možnost vyjet k Dianě lanovou dráhou a pro cestu zpět do města volí procházku. Vybrat si můžete z mnoha tras dle náročnosti terénu i délky chůze. K dispozici máte lesní stezky i cesty se zpevněným povrchem. Vše v krásném prostředí lázeňského lesa a na čistém vzduchu. Diana je proto velmi populární u vyznavačů nordic walkingu.

Nordic walking

Nordic Walking je dynamická chůze s holemi k tomu určenými s cílem zlepšení kondice. Nordic walking je možné provozovat celý rok, kdekoliv a ve všech věkových a výkonnostních skupinách, protože jeho sportovní úroveň lze velice lehce přizpůsobit vlastní sportovní zdatnosti.

Mapa značených stezek

Mohlo by Vás zajímat:

Ukázka z fotogalerie

Jelení skokLesní pobožnost Karlovy VaryLanovka Diana Karlovy VaryVyhlídka Petra Velikého Karlovy VaryRozhledna Diana Karlovy Vary
Celá galerie