Stavba motýlího domu je v plném proudu

V minulém roce jsme se pustili do zajímavých úvah, čím novým potěšit návštěvníky, kteří zavítají k nám na Dianu, a co dalšího jim kromě úchvatného pohledu z rozhledny, příjemného posezení v restauraci a minizoo nabídnout. Z nepřeberného množství nápadů to vyhrál ten nejzajímavější - Motýlí dům. Myšlenka nás natolik uchvátila, že jsme se okamžitě pustili do díla. A tak jsme na začátku zimy začali se studiemi, plány na stavbu a vyjednáváním se zahraničím, co se dodání motýlů a rostlin týče.

Motýlí dům bude postaven v podloubí restaurace, kde se dříve prováděly svatební obřady, různé rauty a jiné podobné akce.
Vytvoříme zde menší tropickou zahradu vhodnou pro život cca. 400 motýlům z různých koutů světa – Malajsie, Afriky, Filipín. Budete moci sledovat všechna stádia jejich vývoje v jejich přirozeném prostředí - od vajíčka přes housenku a kuklu až v motýla. Stanete se tak svědky prvního letu motýla!

Motýlí dům však nebude jen atrakcí pro malé i velké návštěvníky, ale stane se také začátkem nové životní cesty párům, které se chystají zpečetit svou lásku svatbou. Které jiné místo v okolí nabízí romantičtější a originálnější prostor pro svatební obřad, nežli tropická zahrada s létajícími motýly.

Samozřejmě v prostorách Diany nebude chybět ani obchůdek se suvenýry, kde budete moci zakoupit dárky pro sebe, své přátele nebo blízké osoby. V obchůdku naleznete nepřeberné množství upomínkových předmětů s hlavní tématikou motýlů - magnety, pohlednice, spony, přívěsky, obrázky, hračky a také zarámované preparované motýly.

S otevřením motýlího domu počítáme na začátku května 1.5.2015.

Návštěva Motýlího domu se tak stane Vaším nezapomenutelným setkáním s přírodou v celé její kráse a rozmanitosti.

Těšíme se na vás!

Ceník
Dospělí        80,- Kč
Děti (do 15 let)        40,- Kč
ZTP / důchodci        50,- Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 až 3 děti)      220,- Kč
Skupina 15 osob a více - dospělí        50,- Kč
Skupina 15 osob a více - děti        30 ,- Kč
Svatební obřad v motýlím domě 10.000,- Kč

Stavba

< zpět na seznam aktualit